Září 2007

Hey baby, my blue jenas are geting tight ...

26. září 2007 v 2:47 | Zladko
Tohle prostě jednou muselo přijít. Zdálo se mi o tom. Byl vykraden obchod zásobující hudebníky skupiny Europe, zmizela mimojiné jejich nejoblíbenější paruka
...
...
..
..
OFFBLAST!!!


Geniální komik australské národnosti stvořil ostře kořeněnou retroHCFRDHarciprcířskou ikonu současného elektropopu - ano, není jím nikdo jiný než motomrdíř a hrdina hvězd Zladko Vladčik pocházející ze země nezapadajícího slunce - z Molvánie!

Jeho poselství proniklo i do výsostných vod tytrubko.com, tedy je možno se ukájet jeho skvělolesklým image a eroticky vibrafonním hlasem a to vše za doprovodu vokálu instantně celopřebujelé Gertrudy Mänsricht!!!Čekit hier!

Hovno srůstá

26. září 2007 v 2:36 | onehand
Počáteční euforie z natáčení a focení reklamy pro značku DEFECT.cz na Špičáku už dávno vyprchala ... bylo krásně, hlíny a stromů pro všechny dostatek a byli tací, co lítali jak za sucha, ale ta svině dřevěná chtěla oběť.
A tak prostě kousla. Neukojená, tichá dřevěná čubka, co se neptá kolik máš nalítáno. Čeká a číhá na první chybu ...

Měsíc sádra na pravý ruce až po konečky prstů (zlámaný záprstní kostičky nebo-li metacarpus + benefit za dobře odvedenou práci odlomení kusu kloubu na prostředníku WTF?) je pro praváka pravym peklem.

Zkuste si dočista utřít prdel opačnou rukou než je ta vaše životní, he?

Už mě to nebaví, měsíc je dlouhá doba na nicnedělání. Chci jezdit, chci objímat stromy a žrát hlínu, moknout na lanovce, tlačit do kopce, půjčovat neschopným spolusoudruhům z psí bandy nářadí, ožírat se po dobře nakrmenym dni ...

Chci tak moc? Nechci. Čekaj mě pravděpodobně další dva měsíce plný hoven bez ježdění.


To se nám ta reklama pěkně protáhla.

Tloustnu jak Halina po malinách, chlastám rozpustný kalciový mrdince, žeru tvaroh furt a švestkový povidla, že prej ve švestkách je tuna vápníku a dalších svinstev pro podporu růstu kosti.

Ale řeknu vám jedno - já to stejně žeru!!!