Prdel krokodýla má mezi půlkama tetování (ČDT)

24. června 2009 v 12:43 | Kopec Podmořský
A jelo se. Skákat do pytlů, někam na Šumavu, v rytmu poskakujících náprav vagonů, všichni v dresu ČD Telemotyka.


Že prej "týmbildink". Cha. Ožíračka, s blitím, všecko bylo. Na traktůrku bohužel nebyly klíče, takže sem ho nemoh trošku protáhnout, když tam tak smutně stál v rohu.

Od svýho pozdního příjezdu na místo činu, t.j. Nové Hutě jsem se neprodleně přiteplil k panu B. a spolu jsme tvořili krásný pár, že bys pohledal. Jak dva puberťáci, neustále hlášky, na všechno i na nic, během dne sem pak zaslech jak se tam o nás nese "jo, ty dva, no ty přijeli vožralý nebo snad zhulený". LOL.

Pan B. mě posléze obviňoval z toho, že se o nás nesou pověsti páč sem mu v takový jakobyseznamovací "hře" měl do báglu obrazně přibalit něco, co by ho charakterizovalo no a zlobil se, když sem mu tam přibalil "letos konečně nějakou fajn babku kořenářku a bylinkářku" :)

Pak se děly věci, běhalo se hromadně za aportkem po navlhlym strništi v mírnym svahu, teplilo se zpoceno v hloučku pěkně ťélo na ťélo, no sexy rozjezd. Pak se šlo na jiný pole (všecko asi 5m vod baráku?), tam se tahalo za provázky a honily gumičky, dělaly různý kejkle a snažili se virtuálně simulovat havárii na Apollo13, takylol. No Amíci vyhráli a Rusáci se akorát vožrali, i když večer už pak vlastně bylo jedno, kdo jakou řečí mluví :)

Pak bylo asi nějaký krmení, nejakej hmm .. couching, debriefing, asi cokoliv :D A volná zábava, takže všichni K.O., hlavně ty, co běhali 3 hodiny v dešti po poli s dvěma gumama vod traktoru, solidní kalbička a šlo se spát, v kolik to se neví, ale dost pozdě :)Ráno nějaký pokusy o vstávání, že prej snídaně 8-9, no deme už pozdě, i když je asi 8:35 ... vzpomněl sem si hned na Michaela Douglase ve Volnym pádu jak de do nějakýho -burgru pro snídani, jenže ono je už 3 minuty po snídaních a už ji prostě nedostane :) Tohle rozhořčení na mě dolehlo obzvlášť tíživě po zjištění že už totiž nejsou párečky!!! Všecko sežrali a nový nedali!

DOMRDU!

A se ptám, kde je spravedlnost?

A šlo se zase fárat. Tentokrát přímo na zahradě/hřišti/pozemku celkem hezkýho penzionu, takže se paty zase nevytáhlo. Nějaký běhání s papírkama, stříhání, přemejšlení, vymejšlení, spolupráce pod tlakem, v týmu, klasika, známe z práce :) Prostě takový nějaký ty táborový hry, ale intruktoři byli fajn týpci, tak mezi 25-40, vyloženě pohodáři.

Proběhly nějaký prdele krokodýlů - pan B. tvrdí, že jde o obecně známý geologický jev Podmořský Kopec, ale posuďte sami:


Pak asi zase nějaký vymejšlení, chození, oběd, pauzička a odpoledne zase nějaký chození, papírky, klasika. No všecko tak 2 minuty kolem chalupy, vyjímka bylo dojít k vleku přes mokřadla, taky super :)


Každopádně bylo veselo, i večer, se všim všudy. Táno si všichni v eště větší vykropenosti přivstanem na párečky, který tam ale vůbec ani ten den nebyly, takže normálně VOBLOŽIJÁŠ!!!


No a dopoledne nějaká zase chodička běhačka, rozebírání toho, že v noci někdo nablil před vchod do baráku (boční, kterym sme chodili jenom my, protože tam nikdo jinej nebyl :)), no ale samozřejmě nikdo nic neví a všichni byli v pohodě :) Myslim, že sem pana sekčního V. s někým zaslech jak to jdou odstranit, respekt hoši :)

Každopádně I MAN REPRASENT YA!


No ale pan sekční je tu taky vymazlenej, jak řikám, bylo to fajn. V 1 v noci nám natočili do kanystrů piváky a vykopli nás, že dou spát a ať neděláme moc bordel :) Sedli sme do altánku a kalili dál, schovaný před deštěm.


Bláža Vyndátor II.
No ale druhej večer byl taky fajn, proběhly nějaký buřty (asi 200 kilo jich tam bylo, mebo mi to tak přišlo), proběhly diskuze na téma táborák vs talíře a příbory, tak všeobecně se bavilo, pak i kytáry hrály a pokalívalo se a bylo dobře.

A to sem se poanglicku zdejchnul asi před jednou ráno a šel chrápat a dobře sem udělal, ráno sice nebyly párečky, ale obveselila mě příhoda o koláčku přede dveřmi a den byl zas hned zářivější, i když vlastně tak nějak furt pochcávalo a bylo zatažíno jak mezi nohama panny ;)No a pak už se asi nic význačnějšího nedělo, celkově dobrá párty, nic velkýho, ale trošku záhul (furt nějaký běhání, protože se většinou jelo podle nějakejch čas. limitů) i na bednu (furt se muselo něco vymejšlet a to celkem rychle).


Mohlo by to vypadat, že chvílema mohlo bejt smutno, ale neni to tak.


Jasně, byl bych radši ty 3 dny doma, ale co už, celou dobu se bydlelo, žralo a hlavně chlastalo za firemní (dovezly se prej 2x 50ky sudy Plzně) i nealko (myslim, že sme jim tam několikrát vypili oba chladící boxy na nealka :)) a já sem rád, že sem si stih udělat takovej stručnej obrázek vo lidech, co sem je před pár lety vídal jinde, ale neznal je ani jménem :)


Nějaký drobnosti na závěr:

Omlouvám se zaměstnancům firmy, která dávala dokupy fasádu penzionu, že jsem jim v noci v opilosti sežral 3 rohlíky, který tam měli asi schovaný, no mě moc schovaný nepřišly, měli tam taky 3 piváky a ty sem jim tam hezky nechal :)


Vzkaz pro O2 Elefantika - budka před konzumem naproti autobusové zastávce Nová Huť nemá zabezpečeny Zlaté stránky.

Pro majitele penzionku - díky, že ste nezapomněli někde, třeba v zámku, klíčky od toho zahradního traktůrku, jinak by se asi děly věci :)

Váš v navždy nehynoucí slávě čibrut.

STAY ON BIKE!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama