Únor 2010

Muselo to ven!

17. února 2010 v 21:37 | el Micheline -4kg
Nedá se to udržet, stejně už to všichni vědí.
A ti co nevědí, ti brzo budou patřit mezy ty, co vědí ;)

Před měsícem mi ruplo v kebuli a řek sem si, že bejt neustále rozlámanej kvůli váze a bojovat s vysokym tlakem a zatíženou hercnou - to neni nic pro mě.

Protože já chci jezdit.


Po pár zralých úvahách jsem domů před cca třemi týdny zakoupil veslařský trenažér ;) polské výroby ;) za krásných 2.000,-Káčé - funglovka. Vypadá to jako z Lidlu, je to takový království vůlí, dva hydraulický tlumiče tahaný přes páku vám maj naložit, co se do vás vejde. Ale zjevně to funguje.

Cvičim +- každej den 30-50 minut, do toho sem tam plavání na hodinku na protažení, v jídle se nijak extra neomezuju, resp. jim tak nějak pořád stejně jako předtím - MCD a jinejm "junkfood" se vyhejbám, jinak baštim všechno.

Před tejdnem jsem cvičení začal podporovat l-karnitinem (napomáhá "přenosu" tuku z tukový buňky během námahy nebo-li spalování), k tomu l-glutamin (volná aminokyselina, asi 70% celk. objemu má tělo ve svalových buňkách - využívá se při zatížení jako zdroj energie pro svaly + po námaze napomáhá regeneraci svalových buněk).


Čili žádný sypání pro magory, co chtěj bejt vyrýsovaný jako Arnold když ještě točil porno.

A výsledek se začíná dostavovat. Namísto původních skoro 111kg před třemi týdny mám dnes krásnejch 106,5kg!

Takže možná to Mega vyhraju ;)

Keep on rowing!

MEGAVALANCHE ALPE D'HUEZ

3. února 2010 v 5:48 | Řířmruť
A je to tu.

Jsem registrovanym jezdcem pro závod Megavalanche Alpe d'Huez pro letošní rok.
Spolu s dalšíma stovkama, respektive spíš tisícovkama jinejch podobnejch idiotů to za 5 měsíců vypukne. Sjezdovej maraton.

Jo. Maraton. DH maraton.Start v 3300m n.m. na ledovci na Pic Blanc.
Cíl v cca 800m n.m. v Bessey.
Trasa cca 30km v rozmanitym alpskym terénu. Sníh, volný šutry, prach, kořeny, skály, listí, jehličí. Prostě poctivej sjezd, nic pro babičky na ukrajinách.
Hromadnej start po vlnách po max. 200 jezdcích.

Umřu. Cesta převážně z kopce v solidním rozbitym terénu, zároveň místama výjezdy do kopců. Ale jinak furt pěkně sbíječka, držet svini u huby a modlit se, aby to hlavně ruce tu hodinu a půl vydržely.
Co dál? Dál trenál.

Na Alpy se těšim a vůbec na tamní přírodu. Samozřejmě nejedu jenom na závod, ale hlavně si užít ježdění v nádherný alpský přírodě. Enduro, frýrajdy, daunhily, všecko bude. A já se těšim už teď.

Takže si du objednat pojištění OEAV - za 1.700,- Kč/rok dostanete hrazení léčebnejch výloh do 7.500 EUR, na záchranou a pátrací akci to je do 22.000 EUR, výlohy zákonné zodpovědnosti do 2.000.000!! EUR nebo právní ochrana do 32.000 EUR.
A to všechno včetně lahůdek jako je převoz helikoptérou nebo odvoz do rodný země v osobním zinkovym kupé.
Tomu řikám hodně muziky za málo peněz!
(ale jak ta muzika hraje doufám zkoušet nebudu ;))

Stay tuned, update o přípravě bude brzo následovat!

Ride hard, die free.