Semmering 2011 vídeo

7. srpna 2011 v 22:26 | čibrut
A bylo se jezdit, zas. Konečně. Na kopci. Semmering v Dolním Rakousku.

Kopec tak malej, že snad i Kramolín na Lipně je větší :) Kecám, ale o moc větší neni. Přesto naplno využívanej. Slušná DH trať, bordel, kořeny, skoky, všecko tam je. Freeride ne tak rozbitá a kořenitá jako např. v Geisskopfu. Super motačky mezi stromama, klopenky, klopny, lavice, dropy, gapy, spousta variant, celkem lehká na ruce :) Pak AirLine (menší, ale technický skoky, váže z freeride trati na Slopestyle parkem a váže na dolní úsek DH. Slopestyle park - velký věci - lavice, dvojáky, gapy, simmonsy, dropy, wally. Ve výstavbě je 4xka a trať (podle plánů) dost podobná parádní Flow-Xcountry v Geisskopfu, doufejme, že bude alespoň tak zábavná.

Všecko zábavně a zároveň bezpečně postavený, všude palety. Poježdíno v super partičce s bohnickejma - Standa, Martin, Ondra (malej Mrďa) na 3 dny. Kabinková lanovka, co je nahoře hned. Přátelskej parkáč, kde se dá bez problému kempit jako třeba v Geisskopfu. A z lanovky byl vidět i náš penzion pod dálničním mostem ;) v Semmeringskym průsmyku v díře jménem Schottwien (cca 10km dojezd na kopec v Semmeringu). Mimochodem bydlení super, 3 noci v apartmánu (kuchyňka, záchod, koupelna, spaní až pro 5 lidí) za přátelskejch 45€/3 noci/osoba - za tyhle prachy nespíte ani v hostelu ve smradlavý Praze! A každej večer posezení na krytý zahrádce s vlastníma pívama - co si víc přát :)

Na závěr tužkavideo z tužkaježdění s tužkazáběrama (bohužel z nějakýho mě neznámýho důvodu nefunguje vkládání videí, což je problém blog.cz, takže jen odkazem na Vimeo a tam klik na HD verzi):


Je to moje první video, spousta záběrů (většinou ty, co jsem netočil já ;)) byla k ničemu a to jak vizuálně tak technicky. Takže prosim o shovívavost :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama