Prosinec 2012

007 License to get drunk?

31. prosince 2012 v 18:10 | ID
Tohle mě baví.

Jak lidstvo svorně čeká na pokyn v kalendáři "31.12. KALBAAA" a jako by nebylo dost na tom, že už před mnoha desetiletíma se fenomén zvaný Vánoce proměnil na svátek mamonu a hrabivosti výrobců a prodejců čehokoliv, tak je tu druhá vlna a další možnost utrácet :) Dokonce vím o lidech, co dokážou trpět nepříjemným pocitem "ježíši, co budu dělat na Silvestra, přeci nebudu doma?".

LOL.

Venku už to bublá, burácí a já se pomalu chystám na noční. Docela se na ní těšim. Protože já se s lidma, který mám rád, můžu sejít (a eventuelně do němoty ožrat) kdykoliv v roce. Nutně k tomu nepotřebuju kalendář (to je jedno, jestli mayskej nebo gregoriánskej). A troufám si trvdit, že mi s nima bude úplně stejně dobře (ne-li líp bez ulic plnejch střepů od šampáňa a bordelu z rachejtlí), ať už 31.12., 21.12. nebo kdykoliv jindy během celýho roku :)

Vy nejste lidi, vy jste OVCE :) OVČANI!

Užijte si to :D


Globální zmrzlíci

26. prosince 2012 v 13:03 | ID
Už nějakou chvilku pozoruju fenomén globálního oteplování.

A proto všichni venku chodí v zimních bundách s kulichama na hlavách. A to je venku bez pár desetinek 10°C.

Lidi co budete oblíkat na ven, až přijde zima? :D

edit 31.12.2012: tak už vím, co za tím je - přetopený panelákový byty na min. 25+°C (tuhle sousedka vyběhla "velmi nalehko" z bytu na chodbu do špajzky :)). Totální měchuřiny, co pak venku při nule choděj nabalený jak "michelini" a ledva je kapku ofoukne, tak už churavěj. Míň topit, větrat, hejbat se, eventuelně otužovat (stačí denně ledová sprcha) a za rok vás všechny "panelákový děti" tenhle syndrom přejde :)

Pravdu má jen bouchačká?

22. prosince 2012 v 3:31 | ID
"Jediná věc, která dokáže zastavit špatného chlápka se zbraní, je dobrý chlápek se zbraní".
Wayne LaPierre, ředitel NRA (National Riffle Association) a jeho výrok pronesený na tiskové konferenci po jednom z dalších "školních" masakrů v USA

To asi nevyžaduje komentář.

Nebo jo.

Je mi to jedno, třeba se v tom vašem júesej kompletně vystřílejte. Pak už ale bude pozdě na to, aby vám došlo, že tu bouchačku prostě nemůže mít úplně kdekdo.

Škoda, že následky, jako obvykle neponese grázl, ale zase jen obyčejnej slušnej a rozumnej člověk.

No, snad

Tak možná že to jde fakt všechno do hajzlu

9. prosince 2012 v 8:06 | ID
Možná opravdu ten konec světa bude.

Aspoň mám ten pocit, že se to začíná hejbat.

Půlka českýho národa volí komouše.

Druhá půlka českýho národa se hrdě hlásí k pomatenci Landovi s přezdívkou Žito 44.

To, že 44 je půlka náckovskýho "maskovanýho" pozdravu "88" nebo že správně napsáno 44 velmi dobře supluje SS, to jsou všechno jen náhody.

A písničky o bílym jezdci jedoucím tmou s bílou vlajkou nad hlavou nebo o bílý lize byly reklamy na prací prášky.

PANE LANDO JDĚTE DO PRDELE! A zahrajte u toho na píšťalku, ať jdou s Váma všichni další pomatenci a vymaštenci.

Přispějte na děti!

3. prosince 2012 v 10:49 | ID
Stojim si tak u pokladny v Lidlu. Platím. Přijímám obolus nazpět.

"A nepřispějete něco?" povídá pokladní jako obrázek od Gogha (zmalovaná byla přestrašlivě) a ukazuje na šestihrannou krabičku s otvorem na mince (no, i bankovka by se tam dala propašovat, kdyby jeden hodně toužil).

"A na copak?", ptám se.

"Na děti", odpovídá galerie v Louvru.

Neměl jsem sílu ptát se na čí-jaké-které-proč děti, zamumlal jsem cosi o špatných zkušenostech a o transparentním účtu a šel jsem pryč.

Moc tomu nerozumím.

Strkáte peníze do nějaký krabičky někde? A víte, co se s těma penězma stane? Já moc ne ... Lidl se každý rok prsí tím, kolik postavil hřišť pro děti, ale mě uniká spojitost s tímhle, podle mě dost nešťastnym způsobem výběru. Až si Lidl zařídí transparentní účet "na děti", rád si nechám ke každýmu nákupu naúčtovat pětikačku navíc, která půjde na ten účet.

...

Doufám, že takhle neblbnete a máte trochu soudnosti. Kupte radši pytel pastelek a bednu bloků a odneste je do Člověka v tísni, že to je na děti v Africe, pokud vaše ego touží po pohlazení vykonáním dobrého skutku :)